Nahrávání
NAŠE SLUŽBY

Zažijte u nás skvělé chvíle!

Romantické a klidné prostředí přírodní lokality Bezručovo údolí, rodinná atmosféra a profesionální služby penzionu Druhý Mlýn jsou skvělým zázemím pro svatební hostiny, rodinné oslavy nebo firemní akce, pohodovou dovolenou s dětmi či soustředění sportovních týmů...

Rádi se staneme místem, kde strávíte s přáteli či rodinou bezstarostné chvíle, na které budete vzpomínat!O NÁS  Svatby  Oslavy  Firemní akce  Skupinové pobyty 
SOUKROMÉ AKCE

Svatby & hostiny

Svatby jsou na Druhém Mlýně vždy velkou událostí. Rádi Vám s přípravou tohoto výjimečného dne pomůžeme.

Připravíme svatební hostinu a výzdobu prostor dle vašich představ, postaráme se o pohodlí svatebčanů a zajistíme profesionální servis. Samozřejmostí je pak ubytování až pro 38 hostů.

Novinkou je možnost obřadu přímo u nás, na svatební loučce v romantickém přírodním prostředí.

SOUKROMÉ AKCE

Oslavy, rauty, večírky

Ať již slavíte padesátku s rodinou, konec fotbalové sezóny s týmem nebo pracovní úspěch s vašimi kolegy, u nás se můžete bezstarostně bavit!

V naší restauraci nebo venkovní zahrádce pro vás připravíme hostiny, rauty, občerstvení nebo grilování - vše podle vašich představ. Postaráme se o vaše pohodlí a zajistíme profesionální servis.

Firemní akce

Školení & teambuilding

Klidné prostředí areálu, profesionální servis a plně vybavená školící místnost jsou skvělým zázemím pro pořádání školení a firemních akcí pro desítky účastníků. Samozřejmostí je zajištění občerstvení nebo ubytování.

Bohaté sportovní možnosti Bezručovo údolí a zázemí areálu umožňují také pořádání teambuildingových akcí. Pro váš večírek rádi zařídíme doprovodný program - hudební a jiná vystoupení.


  • Hostili jsme například firemní oslavu pro 250 zaměstnanců společnosti PULS.
SKUPINOVÉ POBYTY

Sportovní soustředění & dětské tábory

Rekreační areál Druhý Mlýn se nachází v srdci vyhledávané přírodní lokality Bezručovo údolí a nabízí perfektní zázemí pro školní výlety, sportovní soustředění a jiné skupinové pobyty.

Bohaté možnosti sportovního vyžití jsou zárukou, že se zde nikdo nebude nudit. Rádi pro vás připravíme také diskotéky, soutěže nebo celé animační programy na klíč. Kapacita penzionu je 38 lůžek, samozřejmostí je zajištění stravování a pitného režimu.


  • plná penze nebo polopenze, svačinové balíčky na výlety
  • táboráky, opékání buřtů, diskotéky, zábavné večery