Nahrávání
SOUKROMÉ AKCE NA DRUHÉM MLÝNĚ

Svatby & hostiny

Svatba je na Druhém Mlýně vždy velkou událostí, které se věnujeme pečlivě a s láskou. Opravdu velmi rádi Vám s přípravou tak výjimečného dne pomůžeme!

Připravíme svatební hostinu a výzdobu prostor dle vašich představ, postaráme se o pohodlí svatebčanů, zajistíme profesionální servis... zkrátka vše pro nezapomenutelnou atmosféru.

Svatební hostina by totiž měla má být tam, kde se budete cítit příjemně a prostředí bude odpovídat vašemu stylu a představám. Tam, kde kuchař uspokojí všechny vaše chutě a kde se spolu se svatebními hosty budete bavit až do rána!

PEČLIVÁ PŘIPRAVA

Příjemná spolupráce

Jelikož je svatba velmi osobní událost, snažíme se o to, aby celé období příprav proběhlo v přátelském duchu a dobré atmosféře. Je pro nás důležité, abyste se během příprav cítili příjemně a spolupráce s námi vás těšila.


PROFESIONÁLNÍ SERVIS

Jsme tu pro vás!

Svatby organizujeme pečlivě a s láskou. Důkazem toho jsou spokojení klienti, kteří nám poskytli desítky potěšujících referencí. Velmi rádi Vám reference poskytneme.


SVATEBNÍ LOUČKA

Romantický obřad

Novinkou je možnost obřadu přímo u nás, na loučce v romantickém přírodním prostředí. Samozřejmostí je pak ubytování až pro 38 hostů - můžete tak mít krásný obřad, hostinu i ubytování na jednom místě, bez zbytečných starostí.


INFORMACE

Máte otázky?

Plánujete svatební hostinu, rodinnou oslavu nebo firemní večírek? Kontaktujte nás!
Rádi pro Vás připravíme nabídku, zarezervujeme termín a zodpovíme všechny dotazy.

Kontaktujte nás emailem nebo telefonicky, každý den od 10 do 18 hodin. Můžete také využít kontaktní formulář, odpovíme ihned jak to bude možné.

[email protected]

+420 474 333 069

KONTAKTNÍ FORMULÁŘ

Vaše zpráva byla odeslána.

Ihned jak to bude možné, budeme vás kontaktovat. Děkujeme!
KONTAKTNÍ FORMULÁŘ
VIDEOPROHLÍDKA

Podívejte se na Druhý mlýn