Nahrávání
POZNEJTE DRUHÝ MLÝN

Zapomeňte na starosti!

Restaurant & penzion Druhý Mlýn tradiční je rekreační místo s příjemnou restaurací a pohodlným ubytováním v krásném prostředí vyhledávané odpočinkové destinace Bezručovo údolí. Tento přírodní park při úpatí Krušných hor nabízí bohaté možnosti pro relaxaci, sportovní a turistické vyžití.

"Druhák" má svou výletní tradicí již od roku 1898, kdy byla zároveň s výstavbou vodní přehrady Kamenička vybudována první cesta Bezručovým údolím. Budovy bývalých vodních mlýnů pak začaly sloužit turistům, kteří se sem od té doby věrně a rádi vracejí.

I vám nabídneme po krásném výletu příjemné posezení, výborné pivo, točenou kofolu nebo domácí limonády. Kromě nabídky restaurace zde během sezóny připravujeme speciality přímo z grilu nebo udírny. Pro děti tu máme opravdu krásný dětský koutek s hradem, hřištěm, pískovištěm či trampolínou...

RESTAURANT DRUHÝ MLÝN

Tradiční česká kuchyně

Součástí areálu Druhý Mlýn je tradiční výletní restaurace, která svým hostům nabízí oblíbenou českou klasiku a především zvěřinové speciality nebo čerstvé ryby. Útulný interiér pojme až 80 hostů a je ideální k pořádání hostin, oslav, rautů a večírků.


RESTAURANT
PENZION DRUHÝ MLÝN

Příjemné ubytování v přírodě

Nabízíme pohodlné zázemí pro jednotlivce, rodiny s dětmi, školní výlety, sportovní soustředění, svatby a rodinné oslavy, nebo firemní akce. Ubytovat se u nás můžete v jednom z patnácti pokojů, rozdělených do tří cenových kategorií.


UBYTOVÁNÍ
JSME TU PRO VÁS

Zažijte u nás skvělé chvíle!

Romantické a klidné prostředí s okolními lesy, rodinná atmosféra a profesionální služby penzionu jsou skvělým zázemím pro svatební hostiny, rodinné oslavy nebo firemní akce, pohodovou dovolenou s dětmi, soustředění týmů... Vše jen pár minut od centra Chomutova.


SOUKROMÉ A FIREMNÍ AKCE
VIDEOPROHLÍDKA

Podívejte se na Druhý mlýn