Loading
Unsere Dienstleistungen

Erleben Sie bei uns hervorragende Momente!

Romantische und ruhige Umgebung der Natur-Lokalität Bezrucovo udoli, familiäre Atmosphäre und profesionelle Dienstleistungen der Pension Druhy Mlyn sind ein hervorragendes Hinterland für Hochzeiten, Familienfeiern oder Firmenveranstaltungen, erholsamen Urlaub mit Kindern oder Sportaktivitäten.

Wir würden gerne der Standort werden, wo Sie mit Ihren Freunden oder Familie sorglose Stunden verbringen, die in Errinerung bleiben!ÜBER UNS  HOCHZEITEN  FEIERN   FIRMENVERANSTALTUNGEN  GRUPPENAUFENTHALTE 
  • Home
  • Unsere Dienstleistungen
SOUKROMÉ AKCE

Svatby & hostiny

Svatby jsou na Druhém Mlýně vždy velkou událostí. Rádi Vám s přípravou tohoto výjimečného dne pomůžeme.

Připravíme svatební hostinu a výzdobu prostor dle vašich představ, postaráme se o pohodlí svatebčanů a zajistíme profesionální servis. Samozřejmostí je pak ubytování až pro 38 hostů.

Novinkou je možnost obřadu přímo u nás, na svatební loučce v romantickém přírodním prostředí.

SOUKROMÉ AKCE

Oslavy, rauty, večírky

Ať již slavíte padesátku s rodinou, konec fotbalové sezóny s týmem nebo pracovní úspěch s vašimi kolegy, u nás se můžete bezstarostně bavit!

V naší restauraci nebo venkovní zahrádce pro vás připravíme hostiny, rauty, občerstvení nebo grilování - vše podle vašich představ. Postaráme se o vaše pohodlí a zajistíme profesionální servis.

Firemní akce

Školení & teambuilding

Klidné prostředí areálu, profesionální servis a plně vybavená školící místnost jsou skvělým zázemím pro pořádání školení a firemních akcí pro desítky účastníků. Samozřejmostí je zajištění občerstvení nebo ubytování.

Bohaté sportovní možnosti Bezručovo údolí a zázemí areálu umožňují také pořádání teambuildingových akcí. Pro váš večírek rádi zařídíme doprovodný program - hudební a jiná vystoupení.


  • Hostili jsme například firemní oslavu pro 250 zaměstnanců společnosti PULS.
SKUPINOVÉ POBYTY

Sportovní soustředění & dětské tábory

Rekreační areál Druhý Mlýn se nachází v srdci vyhledávané přírodní lokality Bezručovo údolí a nabízí perfektní zázemí pro školní výlety, sportovní soustředění a jiné skupinové pobyty.

Bohaté možnosti sportovního vyžití jsou zárukou, že se zde nikdo nebude nudit. Rádi pro vás připravíme také diskotéky, soutěže nebo celé animační programy na klíč. Kapacita penzionu je 38 lůžek, samozřejmostí je zajištění stravování a pitného režimu.


  • plná penze nebo polopenze, svačinové balíčky na výlety
  • táboráky, opékání buřtů, diskotéky, zábavné večery